Sen:Sufit - sennik

3
5 Rate

Podobne nazwy snu:

sen o suficie / dom bez sufitu sennik / równy sufit we śnie / znaczenie snu sufit

Sen o suficie ma bardzo wiele znaczeń. Według sennika sufit to symbol, który można zawsze interpretować odnosząc się do pewnego schematu. Jeżeli widzimy we śnie sufit nowy, w dobrym stanie, zadbany to zawsze będzie to symbol pozytywny. Jeżeli natomiast sufit jest w bardzo złym stanie, sen taki zapowiada nieprzyjemności.

Jeżeli widzisz we śnie zadbany sufit to znak, że w najbliższym czasie czeka cię sporo miłych chwil, pomyślność i przyjemności.

Sen, w którym widzisz biały sufit sugeruje ci, że powinieneś pogodzić ze sobą pewne rzeczy, dzięki temu połączysz przyjemne z pożytecznym. Czarny sufit zwiastuje kłopoty i nieprzyjemności. Natomiast sufit w kolorze czerwonym jest znakiem, że wreszcie pokonasz swojego wroga.

Równy sufit widziany we śnie oznacza, że wszystkie twoje plany zostaną wykonane zgodnie z założeniem. Z kolei sufit nierówny to sen, który mówi ci, że musisz zachować w każdej sytuacji zimną krew.

Spadający sufit znaczy, że w twoim życiu pojawi się wiele bardzo przytłaczających i przygnębiających spraw.

Jeżeli śni ci się, że budujesz sufit to wyraźna sugestia, że pewne powierzone ci zadania zdecydowanie cię przerosną i nie poradzisz sobie z ich realizacją.

Jeśli widzisz we śnie dom bez sufitu to znak, że w realnym życiu bardzo dotkliwie odczuwasz brak stabilizacji i harmonii.
Twój komentarz

Dodaj swój komentarz:

Token

Komentarze


Adrian | 5 star star star star star
to byl bardzo dziwny sen. lezalam na podlodze i wpatrywalam sie w sufit. byl on wymalowany na jasno, jednak jak zamykalam i otwieralam oczy, to sufit za kazdym razem mial inna barwe. w koncu stal sie calkowicie czarny. to byl dziwny sen..
Kronsu | 5 star star star star star
Super sennik. Sprawdził się w moim przypadku!
Ada | 5 star star star star star
mi za to sie snilo ze lezalam na lozko a sufit nagle byl coraz blizej mnie. nie wiem czy to ja sie podosilam czy sufit sie obnizal. w koncu zaczelam czuc sie jakos dziwnie. chcialam uciec ale nie mialam gdzie i wydawalo mi sie, ze sufit nagle mnei przygniecie. i wtedy sie obudzilam

Poznaj także inne sny: