Sen o chrzcinach

0

Dziś w nocy miałam sen o ceremonii chrztu. Stanęłam i patrzyłam jak dwoje księdze księdze  dziecko. Było to śliczne księdze . Nie widziałam, czy to jest chłopiec czy dziewczynka. Nie wiedziałam również jak ma na imię i kim jest. W kościele oprócz nas nie było nikogo, ani rodziców dziecka, ani gości. Ja po prostu stanęłam i patrzyłam na chrzest dziecka. Zły czy dobry taki sen? Szukałam w internecie i niczego  rozsądnego nie mogłam znaleźć.

zobacz interpretacje tego snu
Znaczenie snu:

Interpretacja snu:

 

Sny w których pojawia się postać dziecka mogą przybierać różną formę. Niezależnie od tego czy sen przedstawia bardzo realistyczny obraz czy zupełnie irracjonalną sytuację warto pokusić się o interpretacje i przeanalizować obrazy, które podsuwa nam podświadomość.
Zdarza się, że we śnie widzimy nie dziecko a grupę dzieci. Jeśli śnią się nam głośne, rozwrzeszczane dzieci możliwe, że w nasze życie wkradł się chaos, bałagan. Mamy trudności z uporządkowaniem naszych spraw. Z kolei jeśli we śnie widzimy pływające małe dziecko, to może ono oznaczać szczęśliwe rozwiązanie jakiegoś problemu lub zakończenie trudnego związku. Zaś topiące się dziecko we śnie może symbolizować czyhające na nas niebezpieczeństwo lub dotkliwą porażkę. 
Może się również zdarzyć, że w naszym śnie niesiemy małe dziecko do chrztu. Taka sytuacja może oznaczać, że w niedługim czasie nawrócimy się lub zajdą jakieś istotne zmiany w sferze duchowej, moralnej. Tak czy inaczej być może warto czasem zwolnić tempo i przyjrzeć się wartościom, które były dla nas kiedyś tak ważne, a które utraciliśmy w pogoni za dorosłością.

tagi sen o chrzcinach sennik co oznacza sen o chrzcinach

Powiązane Sny:

Aktualne interpretacje snów

sen o zmarłej juz osobie jako żywej

Dzień dobry, Pisze w imieniu swojej mamy. Z piątku na sobotę...

Ucieczka przed wielkim facetem

Sen zaczyna się od tego że siedze z jakims pijakiem w jego...

Pszczoły

Śniło mi sie, ze bylam w moim pokoju dzieciecym. Mieszkam...

Zdrada

Witam proszę o pomoc co oznacza sen o zdradzie partnera z byłą...

Naszyjniki na sprzedaż

Śniło mi się,że dostałam od wujka,którego bardzo rzadko widuje...

Dodane już opinie

Brak komentarzy.

Sprawdź też

facebook
Polub profil sennik z gwiazdami
x