Sen o bransoletce

0

Różne formy snu: sen o bransoletce, co oznacza sen o bransoletce, bransoletka sennik

Śniło mi się, że nieznany mężczyzna oświadcza się mi w miłości i pyta się czy ja stanę jego żoną. Daje mi małe czerwone pudełko, zaglądam do niego pełna ciepłych uczuć i nadziei. Jestem miło zaskoczona, akceptuję prezent. Otwieram i nagle na mojej lewej dłoni pojawia się szeroka złota bransoletka. Nie byłam zaskończona, ze to jest bransoletka, a nie pierścień, nawet nie pomyślałam o tym. Bransoletka podoba mi się i szukam zapięcia do rozpinania, ale go tam nie ma i nie mogę ją ubrać. i wtedy obudziłam się. Jak to potraktować?

zobacz interpretacje tego snu
Znaczenie snu:

interpretacja snu:

 

Biżuteria to dla wielu kobiet odpowiedni prezent, przywołuje piękne wspomnienia, zachowuje w pamięci osobę, która obdarowała pięknym prezentem. Czy zatem sen o biżuterii będzie miął jedynie miłe i pozytywne znaczenia? Co może oznaczać sen o biżuterii? 
Noszenie biżuterii we śnie to znak nieujawnionej miłości, druga osoba nie jest świadoma uczucia śniącego. Bransoletka może wyrażać też niezadowolenie, zwłaszcza wtedy, kiedy jest to złota bransoletka. Otrzymanie takiej biżuterii w prezencie to zapowiedź radości, jak niebawem pojawi się w życiu śniącego, to również znak, że jest on otoczony czułością i opieka innej osoby. Zdejmowanie bransoletki z ręki to sugestia dla śniącego, iż ścieżka którą podąża w życiu nie jest do końca właściwa, to znak, by zastanowił się nad swoim postępowaniem, przemyślał pewne rzeczy i skupił się na właściwych wyborach. Znalezienie bransoletki we śnie zapowiada śniącemu ogromne bogactwo. Zakładanie bransoletki to również zapowiedź szczęścia, zakończy się okres smutku i trudności.

tagi sen o bransoletce sennik co oznacza sen o bransoletce bransoletka bransoletka sennik co oznacza bransoletka
Symbol senny: bransoletka

Powiązane Sny:

Aktualne interpretacje snów

sen o zmarłej juz osobie jako żywej

Dzień dobry, Pisze w imieniu swojej mamy. Z piątku na sobotę...

Ucieczka przed wielkim facetem

Sen zaczyna się od tego że siedze z jakims pijakiem w jego...

Pszczoły

Śniło mi sie, ze bylam w moim pokoju dzieciecym. Mieszkam...

Zdrada

Witam proszę o pomoc co oznacza sen o zdradzie partnera z byłą...

Naszyjniki na sprzedaż

Śniło mi się,że dostałam od wujka,którego bardzo rzadko widuje...

Dodane już opinie

Brak komentarzy.

Sprawdź też

facebook
Polub profil sennik z gwiazdami
x